Презентація конкурсу "Малі міста - великі враження"

Опубликовано 25.04.2019

Сьогодні у арт-клубі МаssОN м. Херсон відбувся інформаційний захід, проведений Українським Центром Культурних Досліджень за організаційної підтримки Асоціації сільських, селищних та об'єднаних громад України, в якому взяли участь працівники виконавчого комітету Кочубеївської ОТГ: завідувач сектору економічного розвитку та залучення інвестицій Л.Реверук та завідувач сектору культури, туризму, молоді та спорту О. Сидорчук. Під час заходу відбулася презентація конкурсу культурно-мистецьких проектів "Малі міста- великі враження" у 2019 році, його мета та завдання, надані методичні рекомендації по заповненню аплікаційної заявки та представлені проекти минулого року.

У Конкурсі беруть участь подані органами місцевого самоврядування, юридичними особами всіх форм власності, творчими спілками, фізичними особами – підприємцями (далі – ініціатори), культурно-мистецькі проекти, що мають на меті розвиток культурного простору України на основі використання соціально-економічного потенціалу об’єктів культурної спадщини та елементів нематеріальної культурної спадщини для розвитку, посилення інвестиційної та туристичної привабливості населених пунктів із загальною чисельністю населення до 50 тис. осіб, які відповідають таким критеріям:

1) строк реалізації проекту – початок не раніше 15 липня та завершення не пізніше 20 листопада 2019 року;
2) реалізація проекту на засадах співфінансування з державного бюджету на рівні не більше ніж 70 відсотків загальної кошторисної вартості проекту, з місцевих бюджетів та/або з інших джерел, не заборонених законодавством, – на рівні не менше ніж 30 відсотків;
3) очікувана сума коштів з державного бюджету становить:
для «малих» проектів – від 100 000 до 250 000 гривень;
для «середніх» проектів – від 250 001 до 1 000 000 гривень;
для «великих» проектів – від 1 000 001 до 5 000 000 гривень.
Для участі у Конкурсі ініціатори до 17:59 15 травня 2019 року подають Мінкультури заявки на електронну адресу Організаційної групи (culture2019@ukr.net) за формою, встановленою Мінкультури (додається), а також такі документи:
– копію гарантійного листа потенційного партнера проекту (не подається у разі, якщо ініціатор проекту самостійно співфінансує проект);
– копію установчого документа ініціатора (не подається фізичними особами – підприємцями);
– згоду на обробку персональних даних.

Презентація конкурсу "Малі міста - великі враження"