Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Кочубеївський сільський голова

 

Дударь

Іван

Іванович


ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ

Калитянська ОТГ

Жовтнева ОТГ

Ляшківська ОТГ

Білозірська ОТГ

Презентація "Бюджету для громадян"

Опубликовано 29.10.2018

   28 жовтня в с.Заградівка Кочубеївської об’єднаної територіальної громади презентовано Проект «Доброчесні громади». Гостем Кочубеївської громади був експерт проекту «Доброчесні громади» (за підтримки #DOBRE). Керівник ГО "Причорноморський центр політичних та соціальних досліджень» Олександр Мошнягул. Він разом з в.о.фінансового сектору виконавчого комітету Кочубеївської сільської ради ОТГ Зимовець О.П   презентували буклет «Бюджет для громадян», в якому жителям громади  у інноваційному форматі, у зрозумілій та доступній формі подано інформацію про отримання та використання коштів громадою.

Як відомо, програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) реалізовує проект «Доброчесні громади» в 50 громадах з семи цільових областей програми: Дніпропетровської, Івано-Франківської, Кіровоградської, Миколаївської, Тернопільської, Харківської і Херсонської. Виконавець проекту – Громадське партнерство «За прозорі місцеві бюджети!», експерти якого в 2017 році успішно допомогли запровадити 53 антикорупційних інструменти в 23 громадах-партнерах програми для підвищення рівня доброчесності та належного врядування на місцях.

      Проект «Доброчесні громади» використовує бюджети ОТГ як відправну точку для залучення мешканців громад до моніторингу використання бюджетних коштів, запобігання недоброчесним практикам, і створення незалежних моніторингових груп.

                                                                                           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                              Центр надання адміністративних послуг Н.В.Дударь

Презентація "Бюджету для громадян"