По селу із краю в край пройшов Святий Миколай

Опубликовано 19.12.2018

19 грудня 2018 року  в с. Заградівка від хатинки до хатинки пройшов Святий Миколай у чарівному жовто-блакитному  вбрані, щоб вручити маленьким діточкам гарні подарунки, запитати про добрі справи, які вони робили протягом року, дізнатися  чи були слухняними.  Очі блищали від радості в кожної дитини, яка отримувала дарунки із рук чарівника. Одні розповідали старенькому  віршики, інші співали пісеньки, а деякі зовсім маленькі, бачучи  вперше у своєму житті дідуся з бородою плакали, ми сподіваємося від щастя. Заспокоював їх Святий Миколай подарунками, до яких з радістю тягнулися дитячі рученятка.

Милосердя – це прагнення всім серцем допомогти іншим, підтримати матеріально й духовно, грошима й доброю порадою, підтримати в радості та втішити у біді краще за все в тайні, без зайвого галасу, не сповіщаючи інших, що ти такий добрий і хороший. Справжнє милосердя – це бажання приносити користь іншим людям, не думаючи про винагороду. Милосердя…не буває надмірним. Насправді такими є спонсори нашого дійства , люди які не думають про винагороду, просто від чистого серця турбуються про підростаюче покоління, про наше майбутнє.

Хочеться від щирого серця подякувати колективу добродушних людей фонду Ігоря Колихаєва, Шаповаловій Любові, працівникам культури Заградівського БК, головному персонажу дійства -  Віталію Сковородко за чуйні серця, за доброту, милосердя, прагнення порадувати малюків у той час, коли в країні не зовсім спокійно. І від щирого серця бажаю всім приєднуватися до добрих справ за для того,щоб в житті усе велося і добро щодня лилося.
Щоб від цього дня Миколи жили Ви в добрі й любові.
Щоб не знали біди й горя у бурхливім життя морі.
Щоб пишався вами край, а найбільше - Миколай.

Спеціаліст по зв’язках з громадськістю Д.В.Сковородко.

По селу із краю в край пройшов Святий Миколай