Підтримуйте чистоту та порядок там де проживаєте!

Опубликовано 18.11.2019

Шановні жителі Кочубеївської громади. Ми часто жаліємося на відсутність культури навколо нас. Чому б не почати з самих себе і не перевірити наскільки бережливо ми відносимося до всього навколо себе. Працівники громади намагаються боротися з порушниками чистоти. Всі пам’ятаємо випадок, який стався в Орлівському старостинському окрузі по створенню стихійного сміттєзвалища? Дякуючи небайдужим мешканцям порушника було знайдено і він прибрав сміття. А скільки таких є на нашій території?...

Дуже прикро, що часто ми навіть бачимо хто це робить, але є байдужими до цього. Викидаємо сміття, бур’яни, листя і в лісопосадках, і на узбіччі доріг, і біля будинків, і біля водоймищ не задумуючись про те, що ми зможемо залишити нашим дітям, онукам. Кочубеївська громада нагадує, що створення несанкційних сміттєзвалищ - це порушення правил благоустрою Кочубеївської громади, за яке передбачений штраф. Про такі випадки мешканцям треба одразу повідомляти землевпорядникам або спеціалістам по зв’язках з громадськістю. Також є черговий телефон сільської ради за номером 068 364 6218, працівники якого відразу повідомлять необхідних спеціалістів. За порушення правил благоустрою на порушників складається протокол, їх викликають на засідання адміністративної комісії, в результаті люди повинні сплатити штраф. Прикро на жаль, але практика показує: поки декількох не покараєш за порушення, інші боятися не будуть. Без Вашої допомоги в підтриманні чистоти та порядку нам не обійтися. Сподіваємося на кожного з вас. Дотримуйтесь букви Закону!

Підтримуйте чистоту та порядок там де проживаєте!