ЗверненняЗверненняЗвернення

Кочубеївська сільська територіальна громада

ПЕРШИЙ ОБ'ЄКТ В ГРОМАДІ.

Опубликовано 03.09.2016

Тільки рік існує перша громада в області, а вже є хороші результати. Серед безлічі проблем, питань і завдань, головним і першочерговим завданням для керівництва Кочубеївської ОТГ, стало вирішення питання ремонту кладки через річку Інгулець від села Заградівка до села Шестірня, Широківського району, Дніпровської області. Всього за два тижні підрядна організація замінила старі дерев'яні дошки на нові, та відремонтувала металеву конструкцію.

Кладка побудована на межі Херсонської і Дніпровської областей ще в 1971 році. Протягом багатьох років її неодноразово ремонтували, а в цьому році вона діждалася капітального ремонту.

Активні жителі села Яркова Валентина, Максимчук Наталія, Поєва Людмила, Суздаль Олександр, одного дня розчистили прилеглу територію до кладки, від чагарів та бур'янів. А 6 серпня о 10.00 год. біля кладки зібралося чимало людей на свято її урочистого відкриття після ремонту.

н

На святі були присутні і високопоставлені гості: голова Кочубеївської сільської ради об'єднаної територіальної громади Дударь Іван Іванович та сільський голова Шестірнянської сільської ради, Широківського району, Дніпровської області, Слюзко Наталя Василівна.

о

Щоб наша «Кладочка-виручалочка», як її вже назвали в народі, залишалась в такому стані ще не один рік – будемо берегти кожну дощечку та кожен цвях. Не будемо байдужими до того, що робиться для нас.

Дякуємо керівництву об'єднаної громади за такий подарунок до                дня 25-ої річниці Незалежності нашої держави!

Спеціаліст по зв’язках з громадськістю

села Заградівка Щербань Наталія Петрівна.

ПЕРШИЙ ОБ'ЄКТ В ГРОМАДІ.