ЗверненняЗверненняЗвернення

Утворення адміністративно-територіальної одиниці:

Кочубеївська сільська територіальна громада

Оголошення про завершення громадського обговорення про стратегічну екологічну оцінку (CEO)

Опубликовано 02.07.2020

У період з 25 травня 2020 р. по 23 червня 2020 р., згідно з вимогами статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» було проведено громадське обговорення проекту генерального плану та плану зонування території сіл Кочубеївка, Заградівка, Пригір'я, Розівка, Свободне, Кам'янка, Краснівка, Орлове, Рівнопілля, Нова Шестірня, Наталине, Новобратське, Світлівка, Микільське Кочубеївської сільської ради Високопільського району Херсонської області та звіту про стратегічну екологічну оцінку (CEO). Повідомлення про початок громадського обговорення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку було оприлюднено на сторінці Кочубеївської сільської ради в мережі Інтернет за посиланням: http://kochubeevska- gromada.com.ua/golovna/kochubeyivska-silska-rada-ob-iednanoyi-teritorialnoyi- gromadi-povidomlyaie-pro-oprilyudnennya-zvitiv-pro-strategichnu-ekologichnu- ocinku-proektiv-dokumentiv-derzhavnogo-planuvannya-ta-pochatok-proceduri- rozglyadu-i-vrahuvannya-propoziciy-gromadskosti/ (22.05.2020р.) та у друкова­них ЗМІ:

1. Газеті «Новий день» від 20 травня 2020 р. ;
  2. Газеті «Високе поле» від 15 травня 2020 р.

Замовник документу державного планування та звіту про CEO, який приймає рішення про затвердження документу - Кочубеївська сільська рада

отг.

Виконавець — Товариство з обмеженою відповідальністю «Архізем».

Під час проведення громадського обговорення, зауважень та пропозицій від громадськості на надходило.