Обрання ІІ когорти Спільного проекту з Програмою "DOBRE"

Опубликовано 04.01.2019

В межах стратегії  Кочубеївської ОТГ  у другій половині 2018 року  вивчалось  питання надання послуг в громаді  завдяки новому  спільному проекту з Програмою DOBRE .  У  вересні 2018 року  у місцевій газеті  та на офіційному сайті громади  було опубліковано оголошення  стосовно питання: «Які послуги, що надаються в ОТГ,  Ви вважаєте найважливішими на даний час?».  За результатами  отриманих  пропозицій   у грудні 2018 року  відбулось перше засідання стосовно обрання II когорти спільного  проекту, на якому був  присутній  і програмний спеціаліст  Проекту  DOBRE  Євгенія Велегура.

Було розглянуто питання стосовно створення Молодіжного центру  на території Кочубеївської ОТГ ( простору для  організації  безкоштовного змістовного дозвілля, виховних, соціальних та культурних потреб  молоді ). Згідно даного проекту- це буде створення молодіжного центру спілкування і дозвілля , це має бути місце, де до послуг відвідувачів обладнані конференц-зала, Інтернет-майданчик,  релакс-зона, місце для клубного спілкування, приміщення для групової та індивідуальної роботи, де вони матимуть змогу проводити конференції, семінари, тренінги, презентації, лекції, майстер-класи, зустрічі, організувати художні та фотовиставки. Реалізацію спільного проекту намічено на 2019 рік.

Завідувач сектору економічного                                         Реверук Л.П.

розвитку та залучення інвестицій

Обрання ІІ когорти Спільного проекту з Програмою "DOBRE"