Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Кочубеївський сільський голова

 

Дударь

Іван

Іванович


ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ

Калитянська ОТГ

Жовтнева ОТГ

Ляшківська ОТГ

Білозірська ОТГ

Название новой записи

Опубликовано 19.12.2018

        17-18 грудня 2018 року в м. Одесі відбувся дводенний семінар-тренінг «Інтеграція нових послуг до ЦНАП: виклики та шляхи подолання». Захід відбувся в рамках «Посилення ролі громадянського суспільства у забезпеченні демократичних реформ і якості державної влади», що здійснюється Центром політико-правових реформ за фінансування Європейського Союзу.

Метою тренінгу було обговорення законодавчих та практичних проблем інтеграції усіх найпопулярніших серед громадян адміністративних послуг до центрів надання адміністративних послуг, а також шляхів забезпечення їх максимальної якості для громадян за нового рівня інтегрованості. До участі у тренінгу, окрім посадових осіб міської влади Одеси, були запрошені керівники/адміністратори окремих міських ЦНАП та ЦНАП ОТГ (з Одеської, Херсонської областей, з Херсона та Миколаєва), представники департаменту соціальної та сімейної політики Одеської ОДА, а також посадові особи Головного територіального управління юстиції у Одеській області.

Учасників привітали модератори заходу – заступник Голови правління ЦППР Віктор Тимощук та директор Одеського інституту соціальних технологій та експерт мережі UPLAN Андрій Крупник.

В ході тренінгу для усіх присутніх було організовано екскурсію до ЦНАП м. Одеси, щоб на власні очі побачити, як він функціонує та надає адміністративні послуги.

                                                                                                            

Заступник сільського голови Щербань Н.П.

Название новой записи