Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Кочубеївський сільський голова

 

Дударь

Іван

Іванович

ЗверненняЗверненняЗвернення

Утворення адміністративно-територіальної одиниці:

Кочубеївська сільська територіальна громада

Название новой записи

Опубликовано 12.10.2020

Відповідно до п.8, 20 ч.4 ст. 42, ст. 25, 26, 46, 59  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати  LХX (позачергову) сесію Кочубеївської сільської ради ОТГ      УІІ скликання  13  жовтня 2020 року о 13.00 в приміщенні адмінбудинку за адресою с.Кочубеївка вул. Менонітська,80.

1.На розгляд пленарного засідання винести питання :

1. Про надання дозволу (згоди) на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі громадянці Веклич Л.І.

2. Про надання дозволу (згоди) на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі громадянину Гельмелю Р.В.    

3. Про надання членам фермерського господарства «Лан» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення ТСВ       

4. Про надання дозволу (згоди) на розробку технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки громадянці Коновалюк О.М.

5. Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення з ПАТ «Укртелеком»

6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з кадастровим номером 6521881500:05:001:0724 громадянину Луців Г.В..       

7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з кадастровим номером 6521884000:07:001:0519 громадянину Луців Г.В..       

8. Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину Савосюку Ю.В.

9. Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину Турку І.І.     

10. Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину Турку Т.В.   

11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Сидорчуку Р.О.  

12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Яцині Ю.Ю.         

13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Василів О.І.   

14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Лемещук Л.О. 

15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Явтушенко А.І.   

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з правом передачі (невитребуваної) земельної частки (паю) в оренду ПП Сидорчук О.М.

17. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою та передачу власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянці Сивак Н.М.

18. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянці Лемещук О.В.     

19. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянці Лемещук О.О.     

20. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення городництва орієнтовною площею 2,2000 га, громадянину Лемещуку В.П. 

21. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення городництва орієнтовною площею 0,7600 га громадянину Лемещуку В.П. 

22. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину Лемещуку В.П.

23. Про надання дозволу (згоди) на будівництво громадянину Лемещуку В.П.   

24. Про надання дозволу (згоди) на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі громадянину Таборову А.О.    

25. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення городництва в межах села Пригір’я громадянці Трачук Г.І.

26. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою та передачу власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянину Гурі С.С.

27. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  в оренду земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби громадянину Бондаренку А.О.

28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Костюк Н.О.

29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Василів Ю.М.

30. Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення )меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва яка надається, громадянці Кабаненко Л.П.

31. Про надання відповіді громадянам

32. Різне.

II. Секретарю ради:

-  забезпечити підготовку сесії ради з питань, що виносяться та оприлюднити проекти рішень ради шляхом розміщення на сайті Кочубеївської сільської ради ОТГ відповідно до ЗУ «Про доступ до публічної інформації» та інших законів.

- оприлюднити це розпорядження та повідомити депутатів про дату час та місце проведення сесії сільської ради.

 

Сільський голова :                                                                    І.І. Дударь

Название новой записи