ЗверненняЗверненняЗвернення

Мозаїка новин Заградівського старостинського округу

Опубликовано 26.07.2020

Що ж ми робимо, люди!
Сьогодні, 26 липня 2020 р. в с. Заградівка, хтось із господарів в. Молодіжна підпалив у кінці городу сміття. Вогонь-сила , та ще й з вітром, миттєво вкрила два поля, балки, посадки вогнищем, з яким самотужки боротися було дуже тяжко. Першими на гасіння вогню вибігли не байдужі жителі вулиці Молодіжна, з дому помітив страшний клубок диму Леонід Шпірнов,- агроном ТОВ "Шестірня" . За декілька хвилин по телефонному сполученню дізнався про пожежу О.Салко .Миттєво до боротьби з вогнем залучили трактор на оборювання полів, щоб не пустити полум'я дальше. Побачивши проблему без повідомлень, запрошень бистро приєднався до ліквідації фермер В.Повзор, оборюючи з іншого боку посадки поле сусідів.

Не відмовили у допомозі нам ТОВ "Дніпрянка". О.П.Яцура направив свою пожежку, завдяки якій притушено вогонь поблизу села. Прибули на боротьбу з стихією працівники з лісгоспу, пожежна частина. Боротьба з вогнем триває, але загроза продовження перекидання вогню з поля на поле зменшується. Слава Богу , завдяки кмітливості тракториста В.Щербаня пожежа не дісталася до місця спокою - сільських кладовищ. Люди! Нас постійно попереджають про те, що розпалювати вогнище, та ще у таку жарку пору року дуже небезпечно! Бережіть себе, село, природу! Хто відповість за те, що згоріло скільки посадок, запаси кормів у людей, що заготовили на зиму скотині? Вогонь це страшна небезпека, яку тяжко ліквідовувати! Скільки тільки пожеж у світі! Давайте мати розум, терпіння, думати про свою безпеку та безпеку інших людей! Бережіть природу, будівлі, людські життя! Дякую всім людям, які доклали зусиль, щоб погасити пожежу! Нехай Господь Бог дає всім Вам здоров'я, спокою, миру, злагоди і доброти!
                                         Спеціаліст зі зв'язків з громадськістю с. Заградівка Д.Сковородко.

Мозаїка новин Заградівського старостинського округу