Монетизація субсидій - до уваги жителів громади

Опубликовано 01.03.2019

З березня  в Україні розпочнеться монетизація субсидій. Це означає, що кошти на субсидію за лютий не будуть перераховуватися газовим господарствам та енергорозподільчим компаніям, а надходитимуть безпосередньо отримувачам субсидій.

Повідомляємо, що пенсіонери отримають допомогу від держави для оплати комунальних платежів за лютий 2019 року у березні разом з пенсією.

Всі решта субсидіантів зможуть отримати субсидію з 12 березня у найближчому відділенні Ощадбанку за пред’явленням паспорту та ідентифікаційного коду.

Увага! Таке поняття як обов’язковий платіж скасовується. Домогосподарство отримає субсидію готівкою та має самостійно розрахуватися за спожитий газ,     воду, електроенергію, а кошти, які залишаться після оплати комуналки, може використати на свій розсуд.

Оплата комунальних платежів після 20 березня не впливатиме на субсидію наступного місяця. Однак, якщо станом на травень 2019 року, у домогосподарства буде прострочена понад місяць заборгованість за послуги понад 340 гривень, субсидію на новий період 2019-2020 р. не призначатимуть.

Нагадаємо, щороку у травні відбувається процес перепризначення субсидій на новий рік. Тому усім отримувачам субсидій потрібно обов’язково подати Заяву і Декларацію про доходи в Кочубеївський ЦНАП. Автоматичне перепризначення допомоги стосуватиметься лише тих, хто звернувся за субсидією вперше у 2019 році.

Завідувач сектору праці та надання соціальних послуг населенню Н.Л.Абрамчук

Монетизація субсидій - до уваги жителів громади