Ми хочемо, ми можемо, ми зуміємо!

Опубликовано 15.11.2018

14 листопада вирішили попрацювати разом з Молодіжною радою щодо мапування ОТГ з молодіжного аспекту. Спочатку члени МР були пасивними, але... потім самостійно "вивчали" інфраструктуру громади.
Цікаво було почути думку щодо подальшої роботи молоді: плани, перспективи, проекти, волонтерство, співпраця з іншими МР, ОМС, ГО, підприємцями. Дивлячись на можливості, переваги, загрози, вирішили: під лежачий камінь вода не тече!

Впевнена, що Молодіжна рада поповниться членами старшої вікової категорії, а молодіжна політика громади проводитиметься, враховуючи інтереси молоді усієї громади!!!

P.S.Шановна Молодіжна рада! Чекаємо новинок від вашої роботи і надіємось на ширший погляд та впевнені кроки ваших планів!!!

Начальник відділу освіти Т.В. Кисла

Ми хочемо, ми можемо, ми зуміємо!