Конференція "Стратегічний розвиток та інвестиції" програми USAID DOBRE

Опубликовано 05.11.2018

Інвестиції в об’єднані територіальні громади! 5-6 листопада у Києві відбувається - друга конференція «Стратегічний розвиток та інвестиції» програми USAID DOBRE.

Сьогодні, 5 листопада 2018 року,  о 10:00 у конференц-холі готельного комплексу Ramada Encore  відбулося відкриття дводенної інвестиційної конференції для об'єднаних територіальних громад  «Стратегічний розвиток та інвестиції», конференція проходитиме 5-6 листопада.

Цей захід організувала програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) спільно з партнером програми Українським кризовим медіа-центром.

Конференція зібрала понад 350 учасників, серед яких представники 75 громад-учасниць програми, представники бізнесу та інвестиційних фондів, виконавці проектів міжнародної технічної допомоги, центральних та регіональних органів влади. Кочубеївську об’єднану територіальну громаду представляє сільський голова Іван Дударь, начальник відділу освіти Тетяна Кисла. Цей  майданчик слугує для обговорення, зацікавлення потенційного інвестора та мотивування його до співпраці, підняття інвестиційної привабливості обʼєднаних громад. Громади-партнери програми DOBRE мають можливість поспілкуватися та отримати рекомендації від провідних експертів та реальних інвесторів, які допоможуть напрацювати партнерські звʼязки та вибудувати чіткі алгоритми для сталого економічного розвитку на місцях.

У конференції приймають участь: Віце-прем’єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, заступник директора регіональної місії USAID в Україні, Білорусі та Молдові Джон Пеннел, директор програми USAID DOBRE Беррі Рід,  представники обʼєднаних територіальних громад, бізнесу, влади та громадянського суспільства.

Привітали та офіційно представили територіальні громади, які нещодавно пройшли конкурсний відбір і стали новими партнерами програми USAID DOBRE.  Представники громад мають змогу обмінятися кращими практиками стратегічного розвитку, відвідати і поспілкуватися  з інвестором, експертами, обговорити успішні кейси та актуальні виклики, що стоять на шляху сталого місцевого економічного розвитку.

Центр надання адміністративних послуг Н.В.Дударь

Конференція "Стратегічний розвиток та інвестиції" програми USAID DOBRE