Кому вигідні цвинтарні крадіжки

Опубликовано 12.02.2019
Моторошна тема цвинтарних крадіжок в нашій країні не нова. Останнім часом ганебні акти вандалізму та злодійства у місцях вічного спочинку померлих почастішали і набули мало не серійного характеру. У хворому суспільстві від чергового «покращення життя», живі не дають спокою мертвим. Щоб не бути голослівною, наведу «свіжі» факти. Так, 11 лютого 2019 року на Заградівському кладовищі піймали вандала, який зруйнував сім могил померлих.
Із заявою про крадіжку до Високопільського відділу поліції я звернулася через мобільний зв'язок..  Слідчо-оперативна група прибула на місце злочину дуже швидко. Винуватця затримано. Ним виявився  житель із сусіднього села  Шестірня двадцятип’ятирічного віку Ведеться слідство.
Поховали гідність, людяність, елементарну здатність шанувати пам’ять предків, що мала б нас, українців сьогодення, відрізняти від стародавнього племені…
                                              Д.В.Сковородко    Спеціаліст по зв’язках із громадськістю с. Заградівка.
Кому вигідні цвинтарні крадіжки