Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Кочубеївський сільський голова

 

Дударь

Іван

Іванович

ЗверненняЗверненняЗвернення

Утворення адміністративно-територіальної одиниці:

Кочубеївська сільська територіальна громада

КНП "Кочубеївський ЦПМД" інформує

Опубликовано 31.07.2020

  Які зміни відбудуться на “первинці” у 2021 році. Результати брифінгу НСЗУ 30.07.20.


✅ Робота лікарів первинної ланки є надзвичайно важливою. Світова практика свідчить - близько 80% звернень пацієнтів за медичною допомогою вирішуються саме лікарями первинки.
✅ На сьогодні своїх лікарів обрали понад 30 млн українців. Первинну допомогу нашим громадянам надають понад 23 000 лікарів, 35% з них працюють в сільській місцевості та смт.


✅ Навантаження на лікарів первинної ланки в нашій країні зростає. Зокрема, цього року ці лікарі опинились на передовій боротьби з COVID-19. Адже пацієнт з симптомами коронавірусної інфекції в першу чергу звертається за допомогою саме до свого лікаря. Окрім того, в майже 600 медзакладах первинки було сформовано мобільні бригади, які виїжджають за направленням лікарів до пацієнтів з підозрою на COVID-19, щоб взяти у них матеріал для проведення ПЛР-тестування.
✅ У 2021 році на рівні первинної медичної допомоги НСЗУ пропонує:
1) Підвищити капітаційну ставку для лікарів ПМД на 21,6%.
2) Запровадити новий пакет медичних послуг для лікування туберкульозу на рівні первинної медичної допомоги. Тобто, заклади ПМД зможуть підписати з НСЗУ договір на надання допомоги хворим на туберкульоз. Після того, як пацієнт, що лікується в лікарні, перестає виділяти бактерію туберкульозу, тобто перестає бути заразним, і це буде підтверджено лабораторно, він матиме змогу продовжити лікування під наглядом свого сімейного лікаря. Задачею сімейного лікаря буде контроль за прийомом протитуберкульозних препаратів та результативністю лікування.
3) Закласти в бюджет на первинку 5% додатково - на доплати закладам за виконання умов договору з НСЗУ.

КНП "Кочубеївський ЦПМД" інформує