Громадські консультації в Кочубеївській ОТГ

Опубликовано 11.11.2019

Сьогодні о 14.00.год в депутатській кімнаті Кочубеївської сільської ради об'єднаної територіальної громади за адресою Кочубеївка вул. Менонітська,80 відбулися громадські консультації щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації: "Генеральні плани сіл Кочубеївка, Микільське, Світлівка, Заградівка, Орлове, Наталине, Новобратське, Нова Шестірня, Рівнопілля, Пригір'я, Розівка, Кам'янка, Свободне, Краснівка Кочубеївської сільської ради ОТГ" у відповідності до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", Порядку громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні затвердженому Постановою Кабінету міністрів України від 25.05.2011 №555.

Замовником містобудівної документації є Кочубеївська сільська рада об'єднаної територіальної громади.
Розробник містобудівної документації - ТОВ "Архізем", юридична адреса: м.Одесв, вул.Грецька,44,офіс44
Підстава для розроблення: рішення сесії Кочубеївської сільської ради ОТГ н.593 від 19.10.2019

Громадські консультації в Кочубеївській ОТГ