ЗверненняЗверненняЗвернення

Утворення адміністративно-територіальної одиниці:

Кочубеївська сільська територіальна громада

Опубликовано 27.08.2020

Кочубеївською сільською радою об’єднаної територіальної громади Високопільського району Херсонської області з вимогами статті 13 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» (далі - Закон) було проведено консультації з органами виконавчої влади у процесі здійснення стратегічної екологічної оцінки документа державного планування (ДДП) Генерального плану та Плану зонування 14 території сіл.

У період з 28.05.2020 р. по 31.07.2020 р., були проведені консультації з Департаментом здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації та Департаментом енергетики та екології Херсонської обласної державної адміністрації. До відповідних органів було подано проект документа державного планування, звіт про стратегічну екологічну оцінку та повідомлення про оприлюднення цих документів. Департаментом здоров’я протягом зазначеного строку не були надані зауваження та пропозиції. Департаментом енергетики та екології було надано в письмовій формі зауваження та пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку (див. додаток 1).

Додатково, в період з 10.06.2020 р. по 13.07.2020 р., було проведено консультації з Міністерством охорони здоров’я України та Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України. До зазначених органів було подано проект документа державного планування, звіт про стратегічну екологічну оцінку та повідомлення про оприлюднення цих документів. Міністерством охорони здоров’я України протягом зазначеного строку не були надані зауваження та пропозиції. Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України протягом зазначеного строку не були надані зауваження та пропозиції. Відповідно до Закону, у разі неподання зауважень і пропозицій протягом строку, що не перевищує 30 днів вважається, що зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку відсутні.

ДОВІДКА