ЗверненняЗверненняЗвернення

Утворення адміністративно-територіальної одиниці:

Кочубеївська сільська територіальна громада

До уваги жителів Кочубеївської ОТГ!

Опубликовано 15.09.2020
          Від сьогодні, 15 вересня, розпочинається висування кандидатів на місцевих виборах, яке закінчиться 24 вересня.
Відповідно статті 193 Виборчого Кодексу України на місцевих виборах право бути кандидатом мають громадяни України, яким на момент проведення голосування виповниться 18 років.
- Депутатом, сільським, селищним, міським головою не може бути обраний громадянин України, який має судимість за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, кримінального правопорушення проти виборчих прав громадян чи корупційного кримінального правопорушення, якщо ця судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку. Особа, визнана судом недієздатною, також не зможе бути кандидатом на цих виборах. Жодних інших обмежень, зокрема за ознакою місця проживання, не передбачено.
- На місцевих виборах право бути обраним громадяни України реалізують через політичні партії або шляхом самовисування.
- У залежності від виду виборчої системи, загальні правила висування кандидатів є наступними:
- Кандидати у депутати сільської, селищної, міської ради територіальної громади із кількістю виборців 10 тисяч і більше – шляхом висування політичною партією у єдиному виборчому окрузі та територіальних виборчих округах. Вибори до таких рад відбуваються за системою пропорційного представництва з відкритими списками
- Кандидати у депутати сільської селищної, міської ради територіальної громади менше 10 тисяч виборців – шляхом висування політичною партією або самовисуванням у багатомандатному виборчому окрузі. Вибори до цих рад відбуваються за мажоритарною системою відносної більшості
Кандидати на посаду сільського, селищного, міського голови – шляхом висування політичною партією або самовисуванням.
До уваги жителів Кочубеївської ОТГ!