До уваги новини Державної міграційної служби Херсонської області

Опубликовано 04.04.2019

З 2 квітня Бериславський РС міграційної служби Херсонської області починає прийом іноземців та ОБГ на оформлення постійних посвідок

Окремим територіальним підрозділам УДМС України в Херсонській області, з 2 квітня надано повноваження з оформлення посвідок на постійне проживання, надання дозволу на імміграцію та продовження строку перебування засобами модернізованої інформаційної підсистеми «Облік іноземців та біженців» ЄІАС УМП.

Відповідно до розподілу, прийом іноземців та осіб без громадянства із Високопільського, Нововоронцовського, Великоолександрівського районів здійснюватиметься у Бериславському РС УДМС за адресою: м. Берислав, вул. Гоголя, 6.

Наголошуємо, що для оформлення посвідок на постійне проживання, дозволу на імміграцію та продовження строку перебування іноземця або ОБГ необхідно звертатися до територіального підрозділу УДМС, у відповідності до розподілу повноважень. Разом із тим, повідомляємо, що всі підрозділи можуть проводити консультування та роз’яснювальну роботу з вище вказаних питань.

ДМСУ у Херсонській області

До уваги новини Державної міграційної служби Херсонської області