До уваги мешканців Кочубеївської об'єднаної територіальної громади

Опубликовано 02.01.2019

Про зміну розміру адміністративного збору за надані платні послуги за реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання

Центр надання адміністративних послуг с.Кочубеївка повідомляє:

Розмір адміністративного збору за реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання громадян розраховується в залежності від встановленого розміру прожиткового мінімуму працездатних осіб.

Із першого січня 2019 року набрав чинності Закон України «Про Державний бюджет України на 2019 рік», яким встановлено прожитковий мінімум для працездатних осіб у розмірі 1853 гривні на місяць, відповідно змінюється і розмір адміністративного збору.

АДМІНІСТРАТИВНИЙ  ЗБІР

ЗА РЕЄСТРАЦІЮ / ЗНЯТТЯ З РЕЄСТРАЦІЇ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ ГРОМАДЯН

станом на 01.01.2019р.

Адміністративний збір за реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання осіб залишається незмінним згідно з п.4 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 06.12.2016 року №1774 – VІІІ.

Найменування послуги

Розмір сплати

Реєстрація місця проживання:

- у разі звернення особи протягом 30 календарних днів  після зняття  з реєстрації місця проживання  та прибуття до нового місця  проживання;

- у разі звернення особи з порушенням встановленого Законом строку

Закон України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні»

47,25 грн.

Реєстрація місця проживання малолітньої дитини

- у разі звернення особи з порушенням встановленого Законом строку

47,25 грн.

Зняття з реєстрації місця проживання

15,75 грн.

Реквізити для зарахувань надходжень:

- За реєстрацію або зняття з реєстрації місця проживання особи, в тому числі у разі звернення особи з порушенням встановленого законодавством строку:

Банкк отримувача

УК у Високоп.рн/отг с.Кочубеївка/22012500

Код ЄДРПУО  37411565

Рахунок  33214879021347

Код класифікації доходів

бюджету 22012500

Призначення платежу*:

Плата за надання інших адміністративних послуг

Нагадуємо, при оплаті за адміністративні послуги, необхідно звертатися до Центру надання адміністративних послуг с.Кочубеївка для уточнення актуальних сум і реквізитів оплати

Начальник ЦНАП Дударь Н.В.

До уваги мешканців Кочубеївської об'єднаної територіальної громади