ЗверненняЗверненняЗвернення

Утворення адміністративно-територіальної одиниці:

Кочубеївська сільська територіальна громада

До уваги мешканців громади та пацієнтів КНП «Кочубеївський ЦПМД»

Опубликовано 07.09.2020

Ваш улюблений та незабутній заклад проводить місячник, присвячений профілактиці серцево-судинних захворювань.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати Орлівську та Кочубеївську амбулаторії в профілактичних цілях. А саме:

-Поскаржитися на себе помічникам лікаря, виміряти артеріальний тиск, вагу, окружність талії…

-Похизуватися, як ви сумлінно виконували рекомендації свого сімейного лікаря щодо профілактики серцево-судинних захворювань.

-Отримати електронні рецепти-хто випадково забув їх отримати, тому що чомусь  не вживає призначені ліки постійно

-Отрмати електронне направлення на консультацію, наприклад, до кардіолога-звичайно, якщо це буде потрібно.

-Отримати відповіді на питання щодо сердцево-судинних захворювань, які вас «мучили» протягом тривалого часу, а відповіді ви так і не знайшли.

-Отримати рекомендації щодо раціонального харчування-запоруки нашого з вами здоров’я.

Звертаємося ми не тільки до дідусів та бабусь - насамперед до «золотої» молоді, яка навіть ще не здогадується про важливість частіше піклуватися про себе.

Серцево-судинні захворювання є основною причиною смертності в Україні, особливо серед чоловіків.

Не «махайте» на себе руками! Завітайте до нас та не забувайте про карантин, тому записуйтеся на прийом на зручний для вас час та вдягайте захисну маску в приміщенні, дотримуйтеся безпечної дистанції, частіше та ретельніше мийте ручки J

До уваги мешканців громади та пацієнтів КНП «Кочубеївський ЦПМД»