День села Новобратське та Наталине

Опубликовано 16.10.2018

У неділю 14 жовтня 2018 року  відбулося святкування ДНЯ СЕЛА в маленьких  селах  Новобратське та Наталине Кочубеївської об’єднаної територіальної  громади.

Цього дня поєдналося багато свят – День рідного села, День захисника України, День Українського козацтва та одне з найбільших релігійних свят осені – Покрова пресвятої Богородиці. Тож нехай в цей світлий день на на всіх нас зійде Божа благодать, а душі наповняться любов’ю, щирістю і всепрощенням, і в усьому нам допомагає високе заступництво Божої Матері.

Символічно, що саме в таку прекрасну, благословенну днину можна збираєтися великою сільською родиною: закінчуються польові роботи, а відтак – можна відпочити і селянам, котрі з ранку до ночі тяжко працювали всю весну та літо. Найбільшим  багатством є ви, його жителі – щирі. привітні та гостинні люди. І лише Ваше уміле господарювання, любов до рідного села стали основою втілення в життя найзаповітніших мрій, всіх добрих справ та задумів кожної сім”ї.

Нехай у ваших родинах буде  міцне здоров”я, щастя, добро, достаток, мирне небо над головою .Нехай серця наповнюються гордістю за своє рідне село, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього. Добробуту в кожну родину, суспільної злагоди та взаємоповаги.

Центр надання адміністративних послуг Н.В.Дударь

День села Новобратське та Наталине