Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Кочубеївський сільський голова

 

Дударь

Іван

Іванович


ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ

Калитянська ОТГ

Жовтнева ОТГ

Ляшківська ОТГ

Білозірська ОТГ

День села Новобратське та Наталине

Опубликовано 16.10.2018

У неділю 14 жовтня 2018 року  відбулося святкування ДНЯ СЕЛА в маленьких  селах  Новобратське та Наталине Кочубеївської об’єднаної територіальної  громади.

Цього дня поєдналося багато свят – День рідного села, День захисника України, День Українського козацтва та одне з найбільших релігійних свят осені – Покрова пресвятої Богородиці. Тож нехай в цей світлий день на на всіх нас зійде Божа благодать, а душі наповняться любов’ю, щирістю і всепрощенням, і в усьому нам допомагає високе заступництво Божої Матері.

 

Символічно, що саме в таку прекрасну, благословенну днину можна збираєтися великою сільською родиною: закінчуються польові роботи, а відтак – можна відпочити і селянам, котрі з ранку до ночі тяжко працювали всю весну та літо. Найбільшим  багатством є ви, його жителі – щирі. привітні та гостинні люди. І лише Ваше уміле господарювання, любов до рідного села стали основою втілення в життя найзаповітніших мрій, всіх добрих справ та задумів кожної сім”ї.

Нехай у ваших родинах буде  міцне здоров”я, щастя, добро, достаток, мирне небо над головою .Нехай серця наповнюються гордістю за своє рідне село, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього. Добробуту в кожну родину, суспільної злагоди та взаємоповаги.

                                                                                                                           Центр надання адміністративних послуг Н.В.Дударь

День села Новобратське та Наталине