Деклараційна кампанія 2019 року розпочата

Опубликовано 13.02.2019

З  1 січня  розпочата  та буде  тривати до 30 квітня 2019 року деклараційна кампанія. Переважно, це стосується  громадян, фізичних осіб, які самостійно займаються обробітком земельних часток (паїв) . В цей термін, одноосібникам, необхідно  задекларувати про свої доходи подавши декларацію  про майновий стан та доходи  за минулий рік  до Кочубеївської ОТГ / сектор  земельних відносин та охорони навколишнього середовища /, або ж  до Високопільського відділення Бериславського управління ГУДФС в Херсонській області.

Після подання декларації, в  термін  до 31 липня поточного року  необхідно  сплатити   ПДФО та військовий збір  на відповідні рахунки місцевого бюджету.

Шановні громадяни,  не забудьте подати декларацію   та  сплатити податки .

Зав. сектору земельних відносин та охорони

навколишнього середовища   Михайлишина О.І.

Деклараційна кампанія 2019 року розпочата