Децентралізація буде продовжена! Інтерв'ю сільського голови Кочубеївської ОТГ Івана Дударь.

Опубликовано 12.03.2019

Завдяки реформі децентралізації, ініційованій та підтриманій Президентом України Петром Порошенком, доходи місцевих бюджетів зросли більш ніж втричі.

Щодо Кочубеївської об’єднаної територіальної громади, то у 2018 році у порівнянні з 2015 роком бюджет збільшився у 10 разів - на  цілих 20,9 млн грн.!

Громада розвивається та покращує рівень життя своїх громадян.

Голова Кочубеївської ОТГ  Іван Дударь розповів: «Досі українська влада намагалася якомога більше повноважень та ресурсів акумулювати у центрі, а вже потім перераховувати кошти на власний розсуд. Децентралізація – це безпрецедентний крок Президента. Завдяки його підтримці у Кочубеївській ОТГ, зокрема, також було зроблено чимало».

Так, у 2018 році тут було відкрито ЦНАП, в якому надається більше 150 адміністративних послуг. У громаді здійснили капітальний ремонт 1,7 км дороги, провели вуличне світло у 14 населених пунктів, закупили спецтехніку, встановили 6 дитячих майданчиків, запровадили інклюзивну освіту
та багато іншого.

Плани у громади не менш значні, але Іван Дударь переконаний, що ресурсів вистачить на все задумане, головне – бажання.

У перспективі керівництва ОТГ:

-          Створити Молодіжний центр;

-          Відремонтувати дорогу до смт. Біла Криниця, с. Заградівка;

-          Створити молочний кооператив;

-          Придбати автобус та побудувати 3 зупинки;

-          Створити на базі Заградівської філії літній оздоровчий табір відпочинку;

-          Провести кап. ремонт з утепленням даху Кочубеївської філії;

-          Започаткувати туризм.

«Ми впевнені, політика децентралізації буде продовжена. Завдяки Президенту Петру Порошенку буде забезпечено якісний прогрес в економіці країни. Все це дозволить наповнити державний та місцеві бюджети, дасть можливість підвищувати зарплати бюджетникам, пенсії, соціальні виплати. Особисто я переконаний, що від розвитку кожного регіону, міста, громади великою мірою залежить розвиток України», - відзначив голова Кочубеївської ОТГ Іван Дударь.