ЗверненняЗверненняЗвернення

Утворення адміністративно-територіальної одиниці:

Кочубеївська сільська територіальна громада

Чергове засіданні Координаційної ради з впровадження Бюджету участі в Кочубеївській ОТГ

Опубликовано 22.09.2020
        Сьогодні в Громадській приймальні ЦНАП відбулося чергове засіданні Координаційної ради з впровадження Бюджету участі в Кочубеївській сільській територіальній громаді, на якій присутні і автори проектів відповідальні за реалізацію проектів в рамках Бюджету участі 2020 року.
Члени Координаційної ради підвели підсумки голосування за проекти подані в рамках Бюджету участі Кочубеївської ОТГ, яке проходило з 20 серпня по 18 вересня 2020 року. За результатом підрахунку голосів: прийняло участь у голосуванні 929 чоловік.
1.Назва проекту: «Забезпечення якісною питною водою жителів села Орлове». Місце реалізації: с. Орлове, вул. Івана Богуна - 460 чол.
2.Назва проекту: «Благоустрій територій з облаштування волейбольного (баскетбольного) майданчика в селі Свободне Кочубеївської ОТГ». Місце реалізації: с. Свободне вул. Бахоніна (територія біля сільського клубу) - 86 чол.
3.Назва проекту: «Без води в арт. свердловині – не буде села на Україні» Місце реалізації: с. Свободне вул. Бахоніна. Артезіанська свердловина № 6-115 Мета проекту: Відновлення артезіанської свердловини № 6-115, для безперебійного забезпечення питною водою чотирьох населених пунктів, а саме сіл Краснівки, Свободного, Кам'янки та Пригір'я. - 377 чол.
Дякую за участь у голосуванні.
Успіхів авторам проекту : «Забезпечення якісною питною водою жителів села Орлове». Місце реалізації: с. Орлове, вул. Івана Богуна" та «Без води в арт. свердловині – не буде села на Україні» Місце реалізації: с. Свободне вул. Бахоніна. Артезіанська свердловина № 6-115 та бажаємо реалізації проектів в життя
                                                                                                                              ЦНАП