Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Кочубеївський сільський голова

 

Дударь

Іван

Іванович


ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ

Калитянська ОТГ

Жовтнева ОТГ

Ляшківська ОТГ

Білозірська ОТГ

Братко Дар'я Петрівна відзначила 90 річний ювілей

Опубликовано 17.12.2018

     Шістнадцятого грудня 2018 року  90 річний ювілей від дня народження  відсвяткувала вельмишановна людина с. Заградівка Братко Дар’я Петрівна.

   На жаль, роки – не журавлі. Вони не повертаються із вирію. А так хотілося б, щоб журавлині крила ніжно торкнулися і стерли сліди часу на обличчі, а інколи й у душі порядних людей, трудівників, самовідданих матерів.                                 

    

З привітаннями і подарунками до Дар’ї  Петрівни завітали заступник сільського голови Кочубеївської ОТГ  Щербань Н.П.., завідуюча Заградівським  сільським будинком культури Сенік Н.С., соціальний працівник  Поєва Л.Д., спеціаліст по зв’язках з громадськістю села Заградівка Сковородко Д.В., Голова Ради ветеранів Шкуропат Т.М.                                             

    Нелегка доля випала цій жінці. Позаду залишилися роки, сповнені радощами і болями, невдачами і успіхами. В дитинстві пережила голодомор, юність її обпалила війна.
Її жіночі руки ніколи не знали втоми: сіяли, жали, пекли смачний український хліб, колихали дітей, внуків. Сьогодні ювілярці є чим пишатися, вона любляча мама, бабуся, берегиня добра, щастя і сімейного затишку у своїй родині.  Вічні, як життя, Божі заповіді, які вчать нас шанобливо ставитися до батька, матері, старших за віком.

Старість — це зима нашого життя. Пізньою буває вона, але дуже часто — безпорадною і одинокою. В Дар’ї  Петрівни вона зігріта увагою, любов’ю і теплом …

    Гості побажали ювілярці та її родині міцного здоров’я на довгі роки, достатку, любові і поваги від дітей та онуків. Від управління Кочубеївської ОТГ на банківську картку ювілярки надійшли кошти в сумі дві тисячі гривень,як подарунок з великою шаною, а від Ради ветеранів передано кофейний сувенір за для того, щоб ще до сотні літ за столом Дар’ї  Петрівни збиралася в дружному колі вся родина.
    Вітаючи вас із славним ювілеєм, дорога наша ювілярко, висловлюємо вам велику пошану та любов за віддану вами працю, доброту та людяність, терпіння і мудрість, за ваші добрі справи. Прийміть наші щирі побажання довгих років життя, радості, здоров’я, невичерпної енергії. Нехай все зроблене вами з душею та натхненням повертається до Вас сторицею.
Ювілей – то свято! Нехай їх у вас ще буде багато!

Є тост найважливіший на світі:

Бажаємо  до 100 років дожити!

Корисно в душу лити бальзам,

А серце поливати єлеєм,

Тому сьогодні Вам

Шлем вітання з ювілеєм.

Дай Вам Бог здоров’я більше Та й уваги онуків і дітей. Щоб через п’ять років зібралися знову на черговий Ваш ювілей!  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Д.В.Сковородко – спеціаліст по зв’язках з громадськістю.

Братко Дар'я Петрівна відзначила 90 річний ювілей