Братко Дар'я Петрівна відзначила 90 річний ювілей

Опубликовано 17.12.2018

Шістнадцятого грудня 2018 року  90 річний ювілей від дня народження  відсвяткувала вельмишановна людина с. Заградівка Братко Дар’я Петрівна.

На жаль, роки – не журавлі. Вони не повертаються із вирію. А так хотілося б, щоб журавлині крила ніжно торкнулися і стерли сліди часу на обличчі, а інколи й у душі порядних людей, трудівників, самовідданих матерів.

З привітаннями і подарунками до Дар’ї  Петрівни завітали заступник сільського голови Кочубеївської ОТГ  Щербань Н.П.., завідуюча Заградівським  сільським будинком культури Сенік Н.С., соціальний працівник  Поєва Л.Д., спеціаліст по зв’язках з громадськістю села Заградівка Сковородко Д.В., Голова Ради ветеранів Шкуропат Т.М.

Нелегка доля випала цій жінці. Позаду залишилися роки, сповнені радощами і болями, невдачами і успіхами. В дитинстві пережила голодомор, юність її обпалила війна.
Її жіночі руки ніколи не знали втоми: сіяли, жали, пекли смачний український хліб, колихали дітей, внуків. Сьогодні ювілярці є чим пишатися, вона любляча мама, бабуся, берегиня добра, щастя і сімейного затишку у своїй родині.  Вічні, як життя, Божі заповіді, які вчать нас шанобливо ставитися до батька, матері, старших за віком.

Старість — це зима нашого життя. Пізньою буває вона, але дуже часто — безпорадною і одинокою. В Дар’ї  Петрівни вона зігріта увагою, любов’ю і теплом …

Гості побажали ювілярці та її родині міцного здоров’я на довгі роки, достатку, любові і поваги від дітей та онуків. Від управління Кочубеївської ОТГ на банківську картку ювілярки надійшли кошти в сумі дві тисячі гривень,як подарунок з великою шаною, а від Ради ветеранів передано кофейний сувенір за для того, щоб ще до сотні літ за столом Дар’ї  Петрівни збиралася в дружному колі вся родина.
    Вітаючи вас із славним ювілеєм, дорога наша ювілярко, висловлюємо вам велику пошану та любов за віддану вами працю, доброту та людяність, терпіння і мудрість, за ваші добрі справи. Прийміть наші щирі побажання довгих років життя, радості, здоров’я, невичерпної енергії. Нехай все зроблене вами з душею та натхненням повертається до Вас сторицею.
Ювілей – то свято! Нехай їх у вас ще буде багато!

Є тост найважливіший на світі:

Бажаємо  до 100 років дожити!

Корисно в душу лити бальзам,

А серце поливати єлеєм,

Тому сьогодні Вам

Шлем вітання з ювілеєм.

Дай Вам Бог здоров’я більше Та й уваги онуків і дітей. Щоб через п’ять років зібралися знову на черговий Ваш ювілей!

Д.В.Сковородко – спеціаліст по зв’язках з громадськістю.

Братко Дар'я Петрівна відзначила 90 річний ювілей