Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Кочубеївський сільський голова

 

Дударь

Іван

Іванович


ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ

Калитянська ОТГ

Жовтнева ОТГ

Ляшківська ОТГ

Білозірська ОТГ

Асоціація міст України презентує збірку КНИГА УСПІХІВ

Опубликовано 25.04.2019

 25 / Квітень, 2019

Видання підготовлене АМУ в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС). Публікація демонструє позитивний вплив реформ на життя людей та розвиток громад, до КНИГИ УСПІХІВ за І квартал 2019 року увійшло 85 історій. Збірка корисна практикам місцевого самоврядування, медіа-спільноті та усім зацікавленим у темі реформування місцевого самоврядування. 
 Хочу відмітити дві вкрай важливі речі. По-перше, громади самостійно, без вказівок «зверху» вирішують, які проблеми слід розв’язати першочергово. 

По-друге, вони не просто витрачають кошти на сьогоденні потреби, а інвестують їх у своє майбутнє. Саме такий підхід дозволить громадам у подальшому бути спроможними забезпечувати належну якість послуг для жителів у всіх сферах, розбудовувати місцеву економіку, створювати сучасне, дійсно сприятливе для життя середовище. Переконаний, ці історії успіхів, що свідчать про дієвість реформи з децентралізації, стануть добрим прикладом для інших громад, – Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан.

Кочубеївська ОТГ. Херсонська область

 Шкільний автобус, пристосований для перевезення дітей з інвалідністю Кочубеївська громада придбала сучасний шкільний автобус з низькою підлогою для учнів з вадами опорно-рухового апарату. Щоб підняти такого пасажира в салон опускається спеціальна підніжка. Автобус буде підвозити дітей до школи, де організовано інклюзивне навчання. Транспорт вартістю понад 2,1 млн грн було придбано за кошти місцевого бюджету та інфраструктурної субвенції . Загалом школярів з 14 населених пунктів громади обслуговують чотири автобуси.

 Кочубеївська сільська ОТГ Голова: Дударь Іван Іванович вул.Арташатська 76,

 с. Кочубеївка, Херсонська обл., 74012 (5535) 2-10-78 tige1otg.j@gmail.com

                                          Матеріали сайту Асоціації міст України  https://www.auc.org.ua/novyna/asociaciya-mist-ukrayiny-prezentuye-zbirku-knyga-uspihiv

Асоціація міст України презентує збірку КНИГА УСПІХІВ