Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Кочубеївський сільський голова

 

Дударь

Іван

Іванович


ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ

Калитянська ОТГ

Жовтнева ОТГ

Ляшківська ОТГ

Білозірська ОТГ

 

 

У ЦНАП Кочубеївської ОТГ з метою забезпечення рівних можливостей всіх громадян прийняти участь у чергових виборах Президента України 31 березня 2019 р. відповідно до рекомендацій ДМС України в Херсонській області отримують готові паспорти громадянина України 30, 31 березня 2019р.

 

 Річниця відкриття Центру надання адміністративних послуг

Рівно рік як ми - відділ "Центр надання адміністративних послуг" виконавчого комітету Кочубеївської сільської ради об'єднаної територіальної громади приймаємо, вислуховуємо проблеми, та надаємо допомогу в отриманні послуг жителям нашої громади.

Ми працюємо для Вас, поруч з вами і разом з вами. Навчаємося самі, ділимося досвідом і переймаємо найкращі практики, які є в Україні.

Ми удосконалюємо наші технічні та інформаційні можливості, ми дбаємо про зручність та комфорт відвідувачів. 
Ми разом з місцевою владою шукаємо нові підходи та впроваджуємо інновації.

Ми прагнемо поліпшити життя нашої громади. Відділ "Центр надання адміністративних послуг" і надалі буде навчатись та вдосконалюватись, враховувати потреби відвідувачів, дбати про зручність та комфорт, прислухатись до Ваших побажань і зауважень.

Дякуємо програмі "U - LEAD з Європою" 

 

                                                                                       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                        20.03.2019 Начальник ЦНАП Н.В.Дударь           

 

Семінар на тему "Актуальні питання регіонального розвитку: дозвільні процедури в сфері будівництва та організація надання адміністративних послуг Державної міграційної служби в ЦНАП"

20 липня 2018 року в м.Херсоні відбувся семінар на тему «Актуальні питання регіонального розвитку: дозвільні процедури в сфері будівництва та організація надання адміністративних послуг Державної міграційної служби в ЦНАПах». Обговорили питання у сфері будівництва та містобудівного законодавства, зміни у містобудівному законодавстві, нову концепцію здійснення державного архітектурно-будівельного контролю, основні порушення під час прийняття рішень щодо надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки , проблемні питання, які виникають під час реалізації будівельних проектів у регіоні. Ознайомилися зі змінами до містобудівного законодавства у сфері проектування, з повноваженнями ОТГ щодо відведенням та наданням земельних ділянок , порядком дій. Детально обговорили  актуальні питання організації надання адміністративних послуг ДМС у ЦНАПах.

ЦНАП Кочубеївської об’єднаної територіальної громади першим в Херсонській області почав надавати послуги Державної Міграційної Служби.

                                                                                       Начальник ЦНАП Н.В.Дударь

 

 

Відкриття сучасного ЦНАП в Кочубеївській об'єднаній територіальній громаді   

20 березня в селі Кочубеївка, Херсонської області, відкрився сучасний ЦНАП, який  надає мешканцям громади близько 150  видів адміністративних послуг, включно з найнеобхіднішими в ОТГ: реєстрація жителів, нотаріальні послуги, соціальні та пенсійні послуги, земельні послуги, послуги місцевого значення, реєстрація бізнесу та нерухомості, паспортні послуги.  До створення Центру долучилися українські та шведські експерти Програми «U-LEAD з Європою», яка надала допомогу в інституційному оновленні ЦНАП, реконструкції інтер’єру приміщення, а також в оснащенні центру меблями та сучасною технікою зі спеціалізованим програмним забезпеченням. Кочубеївська сільська рада об’єднаної територіальної  громади самостійно придбала паспортне обладнання,  яке встановлено в новому приміщенні Центру.

 

Кочубеївський ЦНАП став ще одним прикладом ефективного партнерства між громадою та міжнародною донорською програмою. Спеціалісти ЦНАП пройшли навчальні тренінги для підвищення кваліфікації спеціально розроблені в рамках програми.

                                                                                   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                   Начальник ЦНАП Н.В.Дударь

 

 

Навчальний інтерактивний семінар для представників Кочубеївської об’єднаної територіальної громади

25-26  липня 2017 року в приміщенні Кочубеївської сільської ради об’єднаної територіальної громади проведено навчальний інтерактивний семінар для представників Кочубеївської громади в рамках «Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку (U-LEAD)», компонент 2, початкова фаза, що виконується на замовлення Шведського агенства міжнародного розвитку (Sida).

На навчанні розглянуті питання «Діловий етикет та культура комунікації», «Технології ефективної комунікації», «Міжособистісне спілкування та ефективна взаємодія», «Гендерний аспект взаємодії з відвідувачами ЦНАП, «Клієнтоорієнтованість. Самоменеджмент у роботі з клієнтами», «Механізми виникнення і розвитку конфлікту», «Технології розв’язання конфлікту»

Учасники навчання отримали та поглибили знання з надання адміністративних послуг. В ході навчання учасники мали змогу ставити запитання та отримувати на них конструктивну відповідь. Навчання пройшло в теплій, щирій атмосфері., за що ми вдячні тренерам Наталії Дмитрівні та Сергію Юрійовичу.

За результами навчання проведено анкетування учасників семінару, за підсумками якого узагальнили пропозиції щодо проведення анкетування для покращення ситуації з надання адміністративних послуг.

                                                            

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                  Інформацію підготувала начальник  ЦНАП Дударь Н.В.

 

Візит за досвідом

29 червня 2017 року відділ Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Кочубеївської сільської ради об’єднаної територіальної громади здійснив ознайомчий візит до управління «Центр надання адміністративних послуг у м. Суми» .

Крім нас переймати досвід приїхали представники обєднаних територіальних громад Сумської, Полтавської та Запорізької областей.

Начальник управління «Центр надання адміністративних послуг у м. Суми»  Алла Стрижова поділилась власним досвідом роботи та  познайомила з керівною командою управління.
Для всіх представників територіальних громад провели екскурсію управлінням, показали, як його працівники взаємодіють між собою. Також ми мали можливість ознайомитися  з програмним забезпеченням, з яким працюють в управлінні, причому дали змогу особисто перевірити його в роботі.

Заступник міського голови Ольга Волошина повідомила, в найближчій перспективі – видача у ЦНАПі ID-карток і закордонних паспортів. Почати надавати дану послугу планують уже в липні.

Візит представників Кочубеївської сільської ради об’єднаної територіальної громади  до Сум відбувся завдяки участі сільської ради в рамках програми проекту U-LEAD component 2 «Створення центрів надання адміністративних послуг та підвищення поінформованості населення про місцеве самоврядування». Мета даного  навчання – створити сучасні ЦНАПи у об’єднаних громадах, аби їхні жителі отримували адміністративні послуги швидко та зручно, без корупційних ризиків і могли поширювати власний досвід на інші громади.

Окрім обміну досвідом між громадами та вивчення найкращих практик другий компонент програми U-LEAD допомагає громадам розробити нормативну документацію для ЦНАПу, обрати модель та визначити перелік послуг, що надаватимуться. Також сприяє у ремонті приміщень під розміщення центрів надання адміністративних послуг, закуповує для них меблі та обладнання, навчає персонал, залучає населення до процесу прийняття рішень на місцевому рівні та до контролю з боку громадян за цим процесом.

Програма U-LEAD component 2 «Створення центрів надання адміністративних послуг та підвищення поінформованості населення про місцеве самоврядування» реалізується в рамках програми U-LEAD та фінансується Європейським Союзом і його державами-членами – Данією, Естонією, Польщею та Швецією.

 

                                                   Інформацію підготувала начальник  ЦНАП Дударь Н.В.

Новини